Topic: Jakie znacie firmy inwestycyjne?

Witam. Czy ktoś z Państwa obecnych tutaj na forum mógłby mi polecić jakieś firmy inwestycyjne? Od dawna mam sporą sumę pieniędzy zgromadzoną na koncie, która sobie leży na koncie. NO i teraz doszedłem do wniosku, że w sumie szkoda, że tak sobie leżą te pieniądze i nic się z nimi nie dzieje. Może wreszcie nadszedł czas, żeby i one zaczęły same na siebie zarabiać, bo jakiś pożytek by mógł z nich być wreszcie. Grzech, jak tak leżą i nic nie robią.

Re: Jakie znacie firmy inwestycyjne?

Cześć. Ja też ostatnio miałem taki dylemat i nie wiedziałem, w co zainwestować 100 tysięcy. No i całkiem zabawna historia, bo w ten sposób dowiedziałem się, że istnieją właśnie specjalne firmy inwestycyjne, o których nie miałem pojęcia, a o których Ty tu już pisałeś w swoim poście. Jesteś już jeden krok do przodu. Ja skorzystałem z oferty architekcibiznesu.pl i powiem Ci szczerze, że jestem całkowicie zadowolony, bo pieniążki stale rosną i zarabiają na siebie. Fajnie to widzieć, jak na koncie się pojawiają kolejne zyski, a ja właściwie nic robić nie muszę. wink

Ojej, taką sumą to aż nie dysponuję, mam trochę mniej. Ale mam nadzieję, że dzięki tej firmie, którą polecasz, sam też będę tyle miał niedługo. A powiedz mi jeszcze, wiesz może, czy ta firma się zajmuje też akcjami? Dostałem od swojej firmy trochę akcji za staz pracy i teraz nie do końca wiem, co mam z tym zrobić.

Wiesz co, wydaje mi się, że gdzieś na stronie u nich widziałem informację o akcjach pracowniczych, to chyba się zajmują. No ale zawsze możesz zapytać, na pewno CI pomogą.

W takim razie bardzo Ci dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że zaraz się wszystkiego dowiem. No i zacznę zarabiać. wink