Topic: Znacie dobry ośrodek dla alkoholików?

Czesc, mój brat od kilku miesięcy nie rostaje się z butelką. Początkowo nikt się nie spodziewał, że może się tak szybko uzależnić i że tak często siega po alkohol. Niestety teraz jest już a późno i potrzebny nam dobry ośrodek dla uzależnionych. Znacie może godne polecenia miejsca gdzies w sąsiedztwie Poznania? Będę wdzieczna za ewentualne rekomendacje.

Re: Znacie dobry ośrodek dla alkoholików?

Ośrodkow takich jest cała masa, dlatego przejrzyj ich oferty i wybierz ten, który cieszy się najlepszymi opiniam.

Problem w tym, że nie moge znaleźć opinii, stąd moje pytanie na forum i prośba o zarekomendowanie konkretnych ośrodków.

Jeśli interesuje Cię dobry ośrodek leczenia alkoholizmu to zajrzyj na strone AlkoholTerapia.pl Moja córka była tam na terapii i od kilku lat jest trzeźwa. Mam nadzieje, że tak już pozostanie, bo ma wiele do stracenia.

Dziekuje za zarekomendowanie konkretnego miejsca. Słyszałam o tym ośrodku już od kilku innych osób, dlatego chyba nie będę dłużej szukać, tylko zdecyduję się na ten podmiot. Mam nadzieje, że wybór będzie trafny i szybko uda się rozwiżać alkoholowy problem mojego brata.