Topic: Lakiernik potrzebny na bardzo szybko. Proszę o pomoc.

Mam bardzo duży problem. Ale od początku: zajmuję się wypożyczaniem auta do ślubów i dziś zajechałem na odkurzanie i do sklepu. Niestety po zakupach zauważyłem że ktoś przytarł mi cały bok. Wygląda to paskudnie, nie da się jakoś zakryć ani zakombinować. Potrzebny mi dobry lakiernik, który szybko zająłby się sprawą. Kolor jest stosunkowo trudny dlatego szukam tylko prawdziwego fachowca. Pomóżcie proszę.

Re: Lakiernik potrzebny na bardzo szybko. Proszę o pomoc.

Hej! Zajrzyj sobie tutaj: http://auto-fit.eu/. To dobry i sprawdzony warsztat, nie raz stawiałam tam auto, a w dodatku obsługują flote aut firmy w której pracuję. Polecam ich nie tylko ze względu na uczciwą robotę, ale też terminowość, a jak zadzwonisz i powiesz że sprawa jest nagląca, to na pewno pomogą i gdzieś Cię wcisną. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Re: Lakiernik potrzebny na bardzo szybko. Proszę o pomoc.

Też polecam Auto-Fit, bo w swojej historii odwiedziłem już dużo zakładów i nigdzie nie zrobiono mi samochodu tak porządnie. Ceny bardzo niskie i jak powiedzą że na dany dzień będzie do odbioru to świat się może zawalić, a oni i tak zrobią terminowo. Polecam każdemu znajomemu i nikt nie wyjechał zawiedziony. Pozdrawiam.

Re: Lakiernik potrzebny na bardzo szybko. Proszę o pomoc.

Dziękuję za odpowiedzi. Kamień spadł mi z serca. W dodatku jak przeczytałem na tej stronie: http://auto-fit.eu/lakiernik-samochodowy/, że dobierają lakier komputerowo i używają suszarek to już wiem że robota będzie wykonana odpowiednio. To dla mnie ważne bo naprawdę dużo czasu i pieniędzy włożyłem w auto i nie chciałbym żeby ktoś mi popsuł efekt. Pozdrawiam.