Topic: Felgi aluminiowe.

Cześć Wam. Postanowiłem skorzystać z rady forumowiczów w tak ważnej sprawie, jaką jest zakup felg aluminiowych do samochodu. Jaki producent jest najlepszy?

Re: Felgi aluminiowe.

Może powiesz więcej – jaki masz samochód, ilu calowe wersje ów produktu Cię interesują? To jest ważne. To tak, jakbyś pytał o pomoc w wyborze prezentu dla solenizanta, podając jedynie jego płeć. Zero informacji o zainteresowania, preferencjach, ograniczeniach, możliwościach finansowych. Tak samo tutaj – na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie ci doradzić.

Ja kupowałem 15-calowe felgi aluminiowe na xfelgi. Dostałem cały zestaw, gwarancję i dostawę gratis. Wcześniej zapytałem o poradę online i miły Pan udzielił mi wszystkich informacji o danym produkcie.

Przepraszam, że nie dopisałem. Interesują mnie felgi aluminiowe 16-calowe. Dlatego pytam o producenta, bo jest mi wszystko jedno – byle produkt był dobrej jakości i służył mi przez lata.

W każdym sklepie z felgami aluminiowymi masz do dyspozycji szereg produktów, stworzonych przez wielu różnych producentów dlatego rozumiem, że łatwo jest się pogubić. Ja polecam producenta Tomason – wybrałem felgi, ponieważ spodobały mi się wizualnie, ale z biegiem czasu okazało się, że są również bardzo funkcjonalne. Pasują jak ulał do mojego samochodu.

Też kupowałem felgi Tomason i mogę podzielić opinię kolegi nade mną wink. I także znajomy jest mi sklep wspomniany w poprzednich postach. Od xfelgi otrzymałem trzyletnią gwarancję, ale póki co felgi służą mi o wiele dłużej i nie miałem jakichkolwiek roszczeń.