Topic: Gdzie jecie w Poznaniu?

Siemka. Powiedzcie mi, gdzie jecie ? Jestem w Poznaniu już jakiś dłuższy czas, ale jakoś nie mogę znaleźć sobie ulubione miejsca. Chciałbym mieć jakieś jedno, dwa miejsca, do których wracam, a nie tak biegać z jednego do drugiego i nie wiedzieć zupełnie, czego się spodziewać. Chcę znaleźć raz a dobrze i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie.

Re: Gdzie jecie w Poznaniu?

Cześć. Wszystko zależy od tego co lubisz. Bo na przykład jeśli chodzi o burgery Poznań – F10 ma wiele bardzo dobrych miejsc i w tym przypadku nie ma niczego złego w tym, jeśli będziesz biegał po różnych miejscach i poszukiwał codziennie nowych smaków. No chyba że i do burgerów lubisz się przyzwyczajać w jednym miejscu, bo to wtedy sobie czegoś poszukaj na stałe.

No akurat jeśli chodzi o burgery, to rzeczywiście wolę mieć jedno miejsce wybrane, ale od czasu do czasu warto spróbować czegoś nowego, żeby smakowało później jeszcze lepiej. big_smile

Widzisz. Skorzystaj może z jakiejś wyszukiwarki takiej specjalnej z restauracjami i sprawa będzie załatwiona. Może akurat wynajdzie Ci jakieś miejsce, które polubisz.