Topic: Papieros ciągle przerywa

Kupiłem niedawno od znajomego e papierosa, który u niego po prostu się nie sprawdził. Mi za to smakuje i pasuje wyśmienicie. Mam z nim jednak mały problem, bo okazuje się, że co jakiś czas przerywa swoją pracę. Nie jest to może zbyt uciążliwe, ale chciałbym to naprawić. Macie może pojęcie co się z nim dzieje?

Re: Papieros ciągle przerywa

Takie oznaki wskazują, że jest coś z baterią do papierosa. To zawsze podstawa przerywanej pracy. Jako, że nie masz pewności skąd pochodzi wnętrze tego sprzętu warto pokusić się o nową, która będzie na pewno działała bez problemu. Asortyment baterii do papierosów elektronicznych jest ogromny więc z doborem nie będzie żadnego problemu.

Dlatego ja zawsze byłem za tym, że jak się kupuje tego rodzaju sprzęt to warto zainwestować określoną kwotę, żeby nie było takich problemów. Ale tutaj akurat twojej winy nie było. Po wymianie akumulatora powinno być wszystko w porządku.

Ja bym jeszcze dokupiła mod elektroniczny sklep, w którym będziesz kupował powinien też mieć go w swoim asortymencie. To urządzenie pozwoli dozować ci odpowiednią moc w papierosie.

Nawiasem mówiąc znam wiele osób, które w początkowej fazie zrezygnowały z używania papierosa elektronicznego, a dopiero za jakiś czas zaczęły go regularnie używać. Widocznie do tego produktu trzeba odpowiednio dojrzeć.