Topic: Montaż kamer w domu

Dzień dobry. Zmuszona jestem zatrudnić panią sprzątającą do domu, miałaby u mnie być 2-3 razy w tygodniu. Słyszałam jednak takie przerażające historie, co one potrafią nawyrabiać pod nieobecność właścicieli, że zdecydowałam się na montaż kamer, dwóch, maksymalnie trzech. Jak myślicie, czy to dobry pomysł? Z góry dzięki za porady.

Re: Montaż kamer w domu

No ja mam jedną kamerę w mieszkaniu, bo nianię zatrudniam dla synka. Myślę, że o ile poinformujesz pracownika o fakcie, że jest nagrywany, to jest to w porządku, bylebyś nie robiła tego po cichu, bo to już jest chyba nawet nielegalne. Dla dobra malucha warto, jak człowiek wie, że jest obserwowany, to też nie będzie sobie pozwalał na nie wiadomo co smile

a masz może pomysł, do kogo się zwrócić w sprawie montażu takich kamer? Województwo małopolskie, raczej bliżej niż dalej mam do Krakowa. Sama na pewno nie podołam tongue

Hmm, ja tam nie kupowałam, bo mieszkam trochę za daleko, ale przyjaciółka chwaliła taki sklep na ulicy Tetmajera w Krakowie, Monitoring&IT (albo jakoś tak, nie pamiętam dokładnie nazwy). Można u nich zamówić np. domofony no oczywiście kamery (w tym telewizja przemysłowa Kraków jest duży, ale oni są ponoć bezkonkurencyjni w tym zakresie, przynajmniej ze względu na ceny. Jeszcze odnośnie tej telewizji, to w przypadku sklepów bardzo często się wykorzystuje to rozwiązanei). Plus jest taki, że dojeżdżają do klienta i to nie tylko w obrębie Krakowa, więc dla ciebie by było idealnie pewnie.