Topic: Drugi raz w Toruniu

Witam. Będziemy mieli kolejną wycieczkę rodzinną do Torunia, widzieliśmy już te atrakcje turystyczne koło starówki, teraz możemy pojechać w inne części miasta wink Co polecacie dla rodzinki, która drugi raz będzie w Toruniu i jest oczarowana tym miastem? wink

Re: Drugi raz w Toruniu

Jak nie byliście jeszcze w Domu Legend Toruńskich, to polecam wink No i dla dzieci to polecam na Motoarenę pojechać zobaczyć jak to wygląd wink Nie wiem jakie atrakcje was interesują, może napisz nam coś i nas naprowadź?

Ja ci polecam tę stronę http://zwiedzajtorun.pl/zabytki/, tam też fajnego przewodnika znajdziesz w kategorii Toruń przewodnicy wink Zobacz sobie tam mają opisane też atrakcje, będziesz mógł zdecydować gdzie pójdziecie. Ja byłem na wycieczce z przewodnikiem i zdecydowanie okazało się to ciekawsze niż chodzenie samemu.

My się zastanawialiśmy już nad przewodnikiem, ale dzieci są niechętne, więc raczej smi będziemy chodzili. Ja wiem, że teraz nowocześni przewodnicy dbają o to, żeby zwiedzający się nie nudził no ale na siłę ich nie przekonam, im się wydaje ze będzie nudno jak na wycieczce szkolnej tongue

No ten portal co poleciłeś, to faktycznie fajny jest i znam też osobiście przewodnika od nich i są to bardzo fajni ludzie z pasją wink Obojętnie na co się zdecydujecie, am nadzieję, że wyjazd się uda!

Dzięki wink Dzieciaki jak się dowiedziały, że jedziemy do Torunia to i tak od tygodnia nie gadają o niczym innym jak o Planetarium, więc chyba pójdziemy tam po raz drugi big_smile