Topic: Szukam profesjonalnego przedłużania rzęs

Witam Koleżanki. Otóż moje drogie, szukam profesjonalnej usługi, gdzie przedłużą mi łądnie rzęsy. Przy czym, zależy mi na tym, by rzęsy wyglądały jak najbardziej naturalnie, także przy poruszaniu się. Staram się wystrzegać sztucznych rzęs na sztorc, które aż kolą w oczy, jak się patrzy w lustro.

Re: Szukam profesjonalnego przedłużania rzęs

ooo jakie wymagania tongue

Jak ktoś ceni swoją urodę, to ma najwyższe wink Ja zawsze lubiłam być w centrum uwagi i oszałamiać, że tak nieskromnie powiem o sobie wink

Hej smile Najlepiej sobie przedłużyć i zagęścić rzęski metodą objętościową. Rzęsy wyglądają wówczas bardzo naturalnie, są gęste, no i przede wszystkim bardzo dobrze się trzymają rzęs naturalnych. Ja przynajmniej zawsze wykonuję ten zabieg i jestem zadowolona z efektu. smile

No dobrze, a gdzie taki zabieg mogę wykonać w Warszawie?

A to to nie wiem… To niech się ktoś ze Stolycy wypowie wink

Cześć dziewczyny smile Wydaje mi się, że jeśli chodzi, o usługę, jaką są rzęsy objętościowe Warszawa ma bardzo dużo do zaoferowania. Jest sporo dobrych salonów, które wykonują ten zabieg, ale najlepszym i tak chyba jest LashUp! Robią to bardzo rzetelnie, dzięki czemu efekt utrzymuje się bardzo długo, no i wyglądają tak jak Pani by chciała, naturalnie. Ale mają nawet ciekawszą usługę:)

O, to mnie koleżanka zaintrygowała… jaką? wink

A robią rzęsy z norek (można o tym więcej poczytać na http://www.lashup.pl/lashes-bar/rzesy-z-norek/ ). Jeśli chodzi o uzyskanie efektu naturalności, to lepszego zabiegu chyba nie ma. Zdecydowanie sa najdelikatniejsze, ale też i wymagają odpowiedniej opieki, ale to panie tam poinstruują, jak trzeba to robić.

Dziękuję Ci kochana bardzo za ten link. Znalazłam chyba odpowiedni salon dla siebie w takim razie. smile Pozdrawiam!