Topic: Prezent na urodziny

Witam serdecznie Państwo. Chcialabym się porodzić odnośnie prezentu dla mojego męza. Otoz jest wielkim pasjonatem ogrodnictwa i za miesiąc ma urodziny. Chcialabym mu podarować kosiarke lub kose spalinowa, ale kompletnie się nie znam na markach i producentach. Prosilabym żeby mi państwo doradzili jaki produkt wybrać.

Re: Prezent na urodziny

Jeśli chodzi o kosy spalinowe Husqvarna się okaże idealnym i pewnym rozwiązaniem. Firma ta produkuje najwyższej jakości produkty i myślę, że Twój mąż by się niesamowicie rozpromienił jakby dostał produkt tej właśnie firmy.

Popieram. Sam w domu mam kosiarkę automatyczną Husqvarna i chodzi jak burza wink Nigdy nie sprawiła mi kłopotów i co więcej, mam jeszcze na nią długo gwarancję. Co więcej, kosiarka sama pracuje i nie potrzebuje większego nadzoru, normalnie żyć nie umierać ;P

A gdzie można kupić takie kosiarki?

Bardzo polecam: www.agrotech-poznan.com.pl, sam korzystam i bardzo sobie chwalę ich ofertę wink

Ja bym może skonsultował prezent z Twoim mężem. Wiem, że może to być niespodzianka, ale jednak prezent nie należy do tanich i dobrze żeby mąż był przy zakupie. Szczególnie jak potem ma sam używac kosiarki wink

O Jezu, ale musisz psuć niespodziankę. Jeśli faktycznie chce kupić prezent to niech kupi, to ma być podkreślam PREZENT, a nie wspólnie zaplanowany zakup. Jeśli będzie coś nie tak to po prostu odda i tyle.