Topic: Jaki przysmak najlepszy do tresury?

Hej. Wraz z psem jezdze do trenera psow ktory zajmuje sie edukacja mojego czworonoga. Wczoraj prosil mnie zebym przygotowal sobie jakies smakołyki dla psa  bo bedziemy przerabiac tresure. Czym sie sugerowac podczas wyboru?

Re: Jaki przysmak najlepszy do tresury?

Kup kilka różnych i się przekonaj które najbardziej smakują. Jestem włascicielka labradora ktory uwielbia takie paszteciki z chrupiacym ciastem na zewnątrz i moglby jesc tylko to – zawsze i wszedzie smile Moze warto zaczac wlasnie od pasztecikow?

Tez kiedys szukalam tak zwanych łapówek do tresury i znalazłam sporo różnych smaków i typów na snobdog.eu. Fajny sklep z niskimi cenami. Mają w asortymencie takie produkty jakich nie dostaniesz w normalnym sklepie.

To prawda, ceny maja niskie bo kiedys kupowalem tam ubranie dla psa i znalazłem po cenie chyba nawet 3 razy nizszej niz w sklepie w mojej miejscowosci. Dziwie sie ze trener Ci nie wskazal, albo przynjamniej nie dał czegos od siebie.

Waściwie jest to część tresury bo mam na tyle poznać swojego psa zeby wybrac taki przysmak ktory mu sie spodoba. Nie rozkupię przecież wszystkich pułek w markecie...

Nie musisz rozkupować wszystkich pułek, spórbuj z paroma typami, ale idę o zakład że mięsne najbardziej się nadadzą.

Nie łatwiej samemu zająć się tresurą? Do profesjonalisty chyba warto iśc kiedy z psem są poważne problemy, ale zeby edukować zwierzaka? Tego jeszcze nie slyszalam.