Topic: W poszukiwaniu typowo kobiecego bloga

Cześć! Zapewne się dziwicie, że tego posta pisze facet. Tak, dokładnie. Facet. Cóż, moja motywacją może jest to, że chcę się dowiedzieć co nieco o Waszym świecie, żeby może wreszcie Was nieco zrozumieć, bo choć z moją Lubą się dobrze dogadujemy, to czasem po prostu coś mi ciężko zdzierżyć, albo najzwyczajniej po prostu nie mogę pewnych jej zachowań zrozumieć. Dlatego piszę do Was, drogie Panie, byście mi może wskazały jakiegoś bloga, gdzie poczytam o Was i kto pisze dla Was. Z drugiej strony też piszę, żeby może i swojej Lubej nieco pomóc, bo wiem, że zmaga się z różnymi rpoblemami, i może jak bym mógł chociaż trochę Waszej perspektywy zyskać, to byłbym w stanie jej pomóc.

Re: W poszukiwaniu typowo kobiecego bloga

O w mordę… facet ideał, który drąży świat kobiet, by pomóc swojej big_smile Gdzie takich rozdają?

Hehe, jestem jedynym, wyjątkowym egzemplarzem i do tego zajętym wink

nie bawię się tak sad

Rzeczywiście, wielki podziw i szacunek dla pana smile Więc tak kolego, jest tego trochę na internecie, ale zapewne nie interesuje cię specjalnie świat plotkarski, tylko rzeczywiście świat kobiet, jakimi są.

Otóż to:)

Ja ci mogę zatem polecić i myślę, że koleżanki pochwalą moją poradę bloga, z którego ja sama korzystam: http://www.e-madame.pl/uroda/kilka-sposobow-na-powiekszenie-ust/. Jak widzisz po linku, ja swojego czasu szukałam informacji o powiększeniu ust i mogę powiedzieć, że to, o czym babka pisze, rzeczywiście skutkuje.

Popieram koleżankę. Ja swojego czasu męczyłam się, by zejść z wagi. Na tej stronie znalazłam skuteczne sposoby na zrzucenie brzucha, przede wszystkim kilka tricków, które w tym pomagają. Dzięki nim mogłam ruszyć z impetem i rzeczywiście udało mi się schudnąć. smile

Ja też korzystałam z jej bloga, jak moja mała płakała całymi dniami. Dzięki tej blogerce rozpoznałam kolkę niemowlęcą u córki i wtedy też dowiedziałam się, jak sobie z tym ustrojstwem poradzić. Jest tam więc sporo ciekawych informacji, tylko musisz poszperać i poczytać.

Dziękuję Wam serdecznie za tę stronę. Przejrzę ją sobie i zobaczę, czy choć trochę mi się uda Wasz świat poznać big_smile Tymczasem się z Wami żegnam, w razie W będę jeszcze tutaj pisać. wink