Topic: Dmuchawce do pokoju dziewczynki

Cześć. Szukam pomysłów na wyposażenie pokoju dla mojego dziecka. Nie chce, żeby to był nudny pokoj, jakie maja dzieciaki, puste sciany i nic na nich, tylko cos ladnego, fajnego, żeby się dziecku podobalo, żeby się chciało tam bawić i spędzać dużo czasu. Może coś z dmuchawcami? Bo córka bardzo lubi.

Re: Dmuchawce do pokoju dziewczynki

Dzień dobry. Jeśli chodzi o dmuchawce fototapeta może być świetnym rozwiązaniem. Widziałam takie niedawno w jednym ze sklepów internetowych i muszę przyznać, że sama bym chętnie coś takiego w swojej sypialni powiesiła, a nie w pokoju dziecka. No myślę, że dziecko będzie też jak najbardziej zadowolone.

Rzeczywiście, fototapeta to świetny pomsył nie wpadłbym na to samo. Co jeszcze w pokoju dla dziewczynki mogę zamieścić?

Porozglądaj się po różnych sklepach. Obecnie mnóstwo masz w sklepach różnych naklejek, ozdób, gotowych wzorów. Najczęściej się to tylko wypakowuje z folii i nakleja na ścianę, żadnego wysiłku z tym nie ma większego. Mówię, inspiracji znajdziesz na pewno pełno, tylko dobrze się porozglądaj.

Dzięki. Teraz przynajmniej już wiem, czego mam szukać.