Topic: Wieszaki metalowe czy się opłaca

Hej, mam takie pytanie, czy kupować taki zwykłe wieszaki do przedpokoju metalowe? Ja chce po prostu cos trwałego, nie zależy mi aż tak bardzo na stylistyce tongue Moje znajome mogłyby mi milion stron polecic, gdzie mam sobie jakieś wybrać. Ja chce cos, o co nie będę się musiała martwić przez kilkanaście lat, że się rozleci, bądź odpadnie.

Re: Wieszaki metalowe czy się opłaca

Ja ci mogę polecić też stronę interentową, Alabre się firma nazywa wink Kupowałem tam wieszaki stojace, no i kilka eleganckich wieszaków ściennych i jestem zadowolony, bo i wysyłka szybka i mi telefonicznie udzielali odpowiedzi na pytania big_smile Jakimś mistrzem remontu nie jestem, wiec troche ich było.

Ja ogólnie preferuję zwykłe haczyki i po problemie. Pracuję razem z moją żoną przy aranżacji wnętrz i już kilkukrotnie wybieraliśmy zwykłe, proste czarne haczyki. Jeśli chcesz zaszaleć to pomyśl nad wieszakiem stojącym.

O trwałość takich wieszaków się nie martw, chyba, ze masz tam zamair wieszac jakies mega duze cieżary, wtedy może się okazać, że nie tyle wieszak nie wytrzyma, ale ściana big_smile haha u nas tak było, całe szczęscie wtedy w przedpokoju nie było nikogo i wszystko wylądowało na ziemi tongue Przyczyną tego nieszczęścia mogło być też to, że sama ten wieszak montowałam tongue

Nie możesz tak od razu zakładać, że skoro to kobieta montowała, to musi być wina właśnie jej tongue Różne rzeczy się zdarzają, ale najważniejsze, że nikomu nic się nie stało wink Ja dlatego chciałam kupić coś solidnego, lepiej dmuchać na zimne wink Chyba też instynkt macierzyński mi się włącza. Ja wyznają zasadę - kup raz, ale dobry produkt i miej spokój przez dłuuugi czas.