Topic: Pomocy! Jakie sprzęty elektryczne?

No witam, dawno mnie tu nie było, ale problemów też żadnych nie miałem. Teraz mam znowu kwestię taką niecierpiącą zwłoki. Mianowicie interesuje mnie osprzęt instalacyjny. Wiecie gniazdka, kontakty i inne takie. Zależy mi, żeby to tanie było, ale też żeby jakościowo dobrze wypadało, nie chcę żadnego bublu mieć w domu. Wiecie, o co chodzi.

Re: Pomocy! Jakie sprzęty elektryczne?

O, witaj znowu tutaj, Rzeczywiście dawno Cię tu nie było. Z pewnością przydadzą Ci się gniazdka Legrand natynkowe. Chociaż to zależy, na jakim etapie wykańczania domu jesteś. Co jeszcze potrzebujesz, czego szukałeś i co masz? Żebyśmy Ci nie polecali czegoś, co już kupiłeś, bo szkoda Ci gitarę zawracać, chociaż może jeszcze decyzję zmienisz.

Szukałem już na własną rękę gniazdek telefonicznych, coś tam znalazłem fajnego, już mi znajomy polecił takie jak ma u siebie, a to informatyk więc to już odpada na szczęście, a jemu to chyba na 100% ufać mogę. Zaraz mi to przyślą ze sklepu internetowego, także tylko podłączyć i oby śmigało. Opinie wszystkie w internecie były dobre, więc chyba narzkeać nie będę.

Ja to bym polecił skorzystanie z wyłączników Berker. Dobre są, fajne, cenowo też dosyć dobrze wypadają, nie ma się co przejmować, że się zepsują po miesiącu czy coś. Sam mam je u siebie, montowałem u kkilku osób, wszyscy zadowoleni i też polecają dalej, więc chyba można zaufać. Zdecydowanie warto, się nie bój, zamawiaj, wszystko będzie dobrze.

Dzięki za te wszystkie informacje. Teraz już wiem, co kupować. Zamówienie zrobione, teraz tylko czekam na przesyłkę i biorę się za montaż.