Topic: Zakup balustrady

Planuje zakup balustrady takiej na balkon, zależy mi na tym aby była lekka, dość mocna oraz odporna na warunki zewnętrzne. Oczywiście o tym żeby nie kosztowała nie wiadomo ile nie będę wspominać.

Re: Zakup balustrady

Ja kiedyś bardzo ładne balustrady znalazłam w katalogu www pod hasłem balustrady Poznań. Niestety jest taki problem, że nie pamiętam już jaki adres był tej strony ;/ Ale sądzę, że jak pogrzebiesz w necie to na coś fajnego trafisz. W każdym bądź razie powodzenia.

Re: Zakup balustrady

Jeżeli sama masz problem z wyborem balustrady to może zadzwoń po jakiegoś fachowca on Ci doradzi co jest dobre a co nie i wybierze taką pasująca do twojego balkonu.

Re: Zakup balustrady

Fachowiec to dobry pomysł ale to kolejny wydatek zapewne. Ja ostatnio widziałem poznańskie balustrady nierdzewne w dość niskiej cenie od jednego z producentów. Powiem tobie, że one by spełniały wszystkie twoje wymagania takie o których pisałaś w poscie na początku.

Re: Zakup balustrady

Miło! Ale pamiętasz co to był za producent aby łatwiej było mi go odszukać ? Bo bez tego to trochę jak szukanie igły w stogu siania.

Re: Zakup balustrady

Wybacz, zapomniałem napisać ten producent to była fabryka schodów albo jakoś tak. Na pewno to w internecie znajdziesz!

Re: Zakup balustrady

Dziękować dobry człowieku, już sobie ich znalazłam i faktycznie fajne rozwiązania mają.