Topic: Oświetlenie odgórne

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie. Właśnie wziołem się za mały remoncik u siebie w domu. Teraz innowacje to co chwilę jakieś nowe się pojawiają, na przykład ta taśma ledowa mnie zaciekawiła, bo idealna dla wygodnickich tongue Przykleja się to, wkłada do gniazdka wtyczkę i świeci. Nie to co zawijanie kabli, grzebanie w kostkach itp. itd. wspomieniaPRLu normalnie... Ogólnie chodzi i o pomysły oświetlenia stołu takiego z góry, estetycznego, minimalistycznego.. Anyideas?

Re: Oświetlenie odgórne

Anyideaslol to jest Polska, mów po polsku big_smile No tak kobiecym okiem to taśma ledowa jest okej na jakieś szafki czy coś takiego, ale nie nad stół... To musisz coś eleganckiego bardziej... Wybrać coś raczej z lamp nad stół, takich specjalnie przeznaczonych do tego. Coś z ładnym kloszem. I też może być minimalistyczne! Dużo jest teraz przecież takich prostych, nowoczesnych modeli, taka chyba moda panuje nam łaskawie. na przykład ja mam taką lampę loft, ale to już taki styl aż.. fabryczny.. No ale na pewno nie lampki ledowe małe, to z resztą z wysokości sufitu to może w ogóle średnio świecić.

Re: Oświetlenie odgórne

Zgadzam się, rozwiązania LED to już prędzej do oświetlenia ogrodu niż do domu. Znaczy nie chodzi mi o samą technologię, bo wiadomo, że żarówki LED to są najlepsze i można je wykorzystać właściwie wszędzie, ale jeśli chodzi o te produkty, które pojawiły się konkretnie w następstwie wprowadzenia technologii, to raczej jako zewnętrzne lampy. No chyba że właśnie lekkie światło dodatkowe nad zlew do kuchni czy cuś, tak jak koleżanka mówiła. Pozdrawiam i powodzenia życze.