Topic: Jakie numeracje poza europejską uwzględnia tabela rozmiarów Reebok?

Czesc:) mam takie troche nietypowe pytanieale może ktos z was bedzie znał odpowiedź, otóż teraz modne sie zrobiły tak zwane rozmiarówki obuwia, które ułatwiają zakup butów online, jakie rozmiary poza europejskimi uwzględniają tabele rozmiarów Reebok, Nike Adidas? Będę wdzięczny za odpowedz.

Re: Jakie numeracje poza europejską uwzględnia tabela rozmiarów Reebok?

coz za wymagania,a europejska numeracja ci już nie wystarczy do zakupu obuwia sportowego, po co ci inne masz jakieś niewymiarowe stopy czy jak?

A to akurat nie jest wazne po co kolega pyta, wazne natomiast jest to, ze typowa tabela rozmiarów Reebok zawiera numerację europejską, brytyjską i amerykańską oraz osobną w centymetrach, rozmiary w centymetrach zaczynaja się już od ok. 10,5 cm są to typowe buty niemowlęce.

Dodam jeszcze, że podobnie jest skonstruowana rozmiarówka Nike, tylko ze tam niema numeracji brytyjskiej, jest za to numeracja europejska i amerykańska i w cm, szerzej mozesz to sprawdzic na stronie https://ctxsport.com/rozmiarowka-nike/, gdzie jest wszystko czytelnie narysowane i objasnione.

a powiedzcie mi jeszcze taka rzecz czy numeracja azjatycka jest czy tez nie? Orietujecie się w temacie?

Wiesz co, typowo azjatyckiej nie ma, ale jest ta centymetrowa i czasami przy niej w nawiasie jest napisane, ze to numeracja chińska, ale tez nie zawsze, mysle ze jeśli jakiś azjata chciałby kupić w polskim sklepie obuwie, to najlepiej aby patrzył na te numeracje, a jeśli byly jeszcze jakieś wątpliwości to najlepiej poprosic o fachowe doradztwo sprzedawcy, który na pewno nam pomoze, udzielając wszystkich potrzebnych informacji, na temat tego jak dokonac pomiaru stopy.

Skoro jestescie tak mili to ja mam troche inne pytanie, czy buty Reebok to tylko buty sportowe, bo wiecie szukam butów do garnituru, cos by się znalazło czy raczej nie?

Wiesz co buty Royal Complete z kolekcji Reebok Classic mogą stanowić ciekawe dopełnienie stroju wizytowego, są tam i buty typowo czarne troche przypominające lakierki, ale także buty białe. Na pewno cos dobierzesz.

faktycznie bardzo ciekawie wygląda ta kolekcja Reebok Classic, pewnie cos wybiore, dzięki za rade, pozdrawiam serdecznie 3maj się.