Topic: Gdzie kupię ładne i niedrogie naczynia dla dziecka?

Mój maluch zaczyna już sam jeść więc żeby jeszcze bardziej go do tego zachęcić chciałabym kupic mu ładne naczynka żeby posiłek był dla niego fajną zabawą. Możecie polecić jakieś fajne miejsca? Oczywisćie naczynka muszą być też bezpieczne więc dedykowane specjalnie dla dzieci

Re: Gdzie kupię ładne i niedrogie naczynia dla dziecka?

Mądre posunięcie. Jak nauczysz dziecko do jedzenia to nie będziesz mieć potem problemów z niejadkiem. Zna to wiele moich znajomych a to tylko złe nawyki, właśnie klucz to przekonanie dziecka że posiłek to coś fajnego i też miła zabawa a nie czas stresu kiedy rodzice zmuszają do jedzenia. A co do naczynek to myślę że w każdym sklepie dla domu znajdziesz takie akcesoria dla dzieci

Tak, pewnie tak ale nie jestem pewna czy w takich miejscach są bezpieczne. Wiec nie wiem czy nie lepiej szukać w sklepach typowo dla dzieci

Ja właśnie taki wybór polecam. Kupowanie w sklepach z akcesoriami dla dzieci daje gwarancję że wszystkie produkty są starannie wyselekcjonowane, a w innych można znaleźć ładne naczynka ale tylko ładne, a poza tym mało trwałe albo wręcz niebezpieczne, na przykład tłukące się. Ja kupuję wszystko dla dziecka na wyprawkowy.pl i naczynka też tam polecam wybrać, mają bardzo ładne

Nie znam tego sklepu

Proszę link bezpośrednio do zastawy stołowej https://wyprawkowy.pl/zastawa-stolowa-45. Śliczne naczynka, nietłukące, idealne dla dzieci na pierwsze posiłki, na pewno kolorystyka przypadnie do gustu twojemu maluchowi, dzieci lubią wyraziste barwy. Polecam też inne produkty z tej oferty, w sumie wszystkie, choć wszystkiego nie kupowałam. Ale jakość asortymentu jest bardzo dobra, mogę zagwarantować

Dzięki, to mi wystarczy. Faktycznie wyglądają ślicznie, aż chce się w nich podawac kaszki czy przeciery owocowe i warzywne smile no mam nadzieję, że uda mi się uniknąć problemu niejedzenia a to chyba będzie pierwszy krok do tego. Dziękuję bardzo za link do tych produktów i pozdrawiam smile