Topic: Skuteczny preparat do stosowania po ukąszeniach i reakcji alergicznej. Ktoś stosował boironapismellifica?

Znacie może coś skutecznego, najlepiej w tabletkach, na obrzęki po ukąszeniach? Wybieram się na kilka tygodni nad jezioro a wiemy ile jest tam insektów. Moja żona ma zawsze taki problem że jak ją ugryzie mucha to robi jej się straszna opuchlizna. Słyszałem sporo dobrego o produktach boiron. Co sądzicie?

Re: Skuteczny preparat do stosowania po ukąszeniach i reakcji alergicznej. Ktoś stosował boironapismellifica?

Możesz przecież kupić w aptece takie specjalne maści na ukąszenia albo pójść o krok dalej i jakiś spray na owady. Ja zawsze kupowałam w markecie zwykły spray na komary i on o tyle fajnie działa że nic nigdy mnie nie gryzło wink

Re: Skuteczny preparat do stosowania po ukąszeniach i reakcji alergicznej. Ktoś stosował boironapismellifica?

Na stronie http://www.aptekabezrecepty24.pl w zakładce homeopatia znajdziesz różnego rodzaju preparaty które możesz stosować albo zapobiegawczo przed albo już po ukąszeniu. Wiadomo nie od dziś że lepiej zapobiegać niż leczyć ale warto mieć coś takiego w apteczce.

Myślałem nad żeby kupić jakiś spray ale wiecie jak to jest, człowiek wejdzie do wody, preparat spłynie i później się już o tym nie pamięta. Najgorsze jest to że akurat po wyjściu z jezioro zawsze najwięcej się tego robactwa koło nas kręci.

Słyszałem że dobrze sobie radzi ten boironapismellifica. Więcej o tym środku znajdziesz na http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … anulki-4-g. Stosuje się go właśnie na ukąszenia, oparzenia lub inne rzeczy. Stymuluje tkanki do regeneracji miejsc podrażnionych.

Ja od zawsze po ukąszeniach stosuję wapno i na dobre mi to wychodzi. Może to też dlatego że mój organizm nie reaguje na ukąszenia tak bardzo jak np. mojej siostry która po ukąszeniu muchy przez kilka dni ma bąbla wielkości pięści. Może w połączeniu z innym środkiem dla lepszy efekt wink