Topic: Ogrodzenia betonowe w Poznaniu – czym są gabiony?

Ostatnio czytałem coś na temat ogrodzeń posesji i trafiłem na dość tajmeniczą nazwę, która brzmi gabiony...To podobno jakiś rodzaj ogrodzenia i nic więcej nie wiem...A jestem bardzo chętny na montaż czegoś fajnego wokół mojej posesji. Może macie jakieś informacje o tym produkcie?

Re: Ogrodzenia betonowe w Poznaniu – czym są gabiony?

Hehe, to faktycznie nowość na rynku budowlanym i coraz częściej ta nazwa pojawia się w ofertach firm budowlanych. Jest to ogrodzenie, które powstaje najpierw w formie szkieletu, a później ten szkielet jest wypełniany różnymi materiałami, które bardzo dobrze wyglądają...

A widziałem już coś takiego, tylko nie wiedziałem, że to tak się nazywa smile))

Gabiony świetnie wyglądają jeśli są dobrze zrobione, a trzeba mieć niezwykłe umiejętności do takiego montażu, bo to praktucznie jak puzzle się układa. Z kamieni na przykład można zrobić napisy z nazwą firmy, czy nawet nazwiskiem właściciela danej posesji.

No dokładnie, dlatego najlepsza firma, którą można znaleźć tutaj http://www.n-instalacje.pl/gabiony/ zatrudnia wyjątkowych specjalistów w tej dziedzinie. Praktycznie każdy szczegół są w stanie stworzyć dla klienta. Ogrodzenia betonowe w Poznaniu czy gabiony są dostępne dla wszystkich.

To już teraz wygląda naprawdę super, a przypuszczam, że ta forma dekoracji będzie jeszze udoskonalna.