Topic: Poszukiwana solidna firma produkująca pryzmowniki

Dzień dobry. Szukam rzetelnej i sprawdzonej firmy (najlepiej polskiej lub mającej oddziały w naszym kraju), która produkuje pryzmowniki i inne tego typu urządzenia. Bardzo proszę wszystkie zorientowane osoby o porady. Z góry dzięki!

Re: Poszukiwana solidna firma produkująca pryzmowniki

Witaj. Sprawdź ofertę tego producenta: http://www.machinespioro.com/portfolio- … ryzmownik/. Sprzedawane przez niego pryzmowniki na pewno spełnią Twoje oczekiwania. To naprawdę nowoczesne i bardzo wytrzymałe konstrukcje.

Ewentualnie zawsze możesz poszukać w ofertach ze sprzętem używanym. Sporo zaoszczędzisz, a znalezienie w miarę nowego i dobrze zachowanego pryzmownika nie powinno stanowić problemu.

Tylko widzisz, mi bardzo zależy na możliwości korzystania z serwisu i łatwym dostępie do części. Za link bardzo dziękuję. Już dodałem do zakładek, jak będę miał więcej czasu, to dokładniej się zapoznam.

Witam serdecznie. Akurat Machines Pióro to dość dobrze znana mi firma. Z perspektywy wieloletniej współpracy muszę stwierdzić, że ich serwis, niezależnie czy naprawy wymagają czyszczarki czy pryzmowniki lub inne urządzenia, spisuje się bez zarzutu. Przeprowadzają nawet szkolenia z obsługi maszyn. Dlatego również polecam!

Dzięki wielkie. Dla mnie to bardzo mocny argument. Zamierzam jutro do nich zadzwonić. Zobaczę, co zaproponują. smile