Topic: Ile kosztuje profesjonalnie przygotowany projekt sklepu internetowego?

Cześć, jakiego kosztu mogę się spodziewać jeśli potrzebuję przygotowania profesjonalnego projektu sklepu internetowego? Dokładnie jeszcze nie wiem jakich dodatków bym oczekiwała, musiałabym poznać ofertę dlatego nie proszę was o dokładne kwoty a o przybliżone informacje.

Re: Ile kosztuje profesjonalnie przygotowany projekt sklepu internetowego?

Zależy do jakiej firmy pójdziesz tongue. Od razu uświadomię że jest to branża gdzie cena nie idzie w parze z jakością.

To jak mam znaleźć dobrą firmę skoro tak? Jeśli znasz kogoś godnego zaufania to napisz proszę.

Sporo w necie szukałem i pytałem znajomych o namiary aż w końcu trafiłem na dobrych i niedrogich profesjonalistów którzy zrobili mi świetny projekt sklepu internetowego w bardzo krótkim czasie. Tu dokładnie przeczytasz co mają w ofercie żebyś wiedziała na czym stoisz: http://www.aptusshop.pl/tworzenie-sklep … towego.php. Szczerze, gdybym miał ponownie się decydować to nic bym nie zmienił ani w wykonaniu ani oczywiście w wykonawcy.

Firma znana i rzetelna, jakbym ich znał kiedy pierwszy sklep zakładałem to o wiele łatwiej prowadziłoby się sklep. Nie mam na myśli tylko funkcjonalności i dodatków jakie oferują ale też samą współpracę. Pozdrawiam serdecznie.

O to chodziło, dziękuję za link i opinie, bardzo mi to pomogło i oszczedzilo wiele czasu. Trzymajcie się ciepło, pozdrawiam.