Topic: Dobre gatunkowo akcesoria do motocykla, najlepiej ze sklepu internetowego?

Chcę odświeżyć nieco swoje wyposażenie motocyklowe, już pora na to bo dotychczasowy ekwipunek już nadgryziony zębem czasu. Nie mam czasu na chodzenie po sklepach więc chcę załatwić sprawę online. Czy może mi więc ktoś polecić dobry sklep w necie z takimi rzeczami?

Re: Dobre gatunkowo akcesoria do motocykla, najlepiej ze sklepu internetowego?

Sklepów takich masz sporo, ja akurat kupuję w zaprzyjaźnionym sklepie tradycyjnym, nigdy niczego nie kupowałem w internetach wink Ale jest tego dużo, nie ma siły żebyś czegoś dla siebie nie znalazł.

Świetne noty wśród moich znajomków zbiera ten adres http://www.motocyklowysklep24.pl/. Ja dotąd tylko sobie przeglądam ich katalog ale dostaniesz tam wszystkie akcesoria do motocykla z częściami zamiennymi włącznie. Cenowo wypada to naprawdę bardzo spoko więc chyba warto.

Opłaca się kupować takie akcesoria w sieci, jak wszystko generalnie. Jak sobie uśrednisz to zawsze wyjdzie to korzystnie. A sprzęt motocyklowy w zwykłym sklepie potrafi kosztować słono.

Fakt, ja wszystko biorę z netu i jak na razie nigdy się nie naciąłem. Poza tym jak na przykład rękawice nie pasują zawsze można zwrócić albo wymienić na nowe. Żaden problem.