Topic: Który producent kołder oferuje najlepsze produkty?

Hej! Naczytałem się ostatnio jak wygląda produkcja kołder na wschodzie i powiem Wam, że jestem przerażony, że coś takiego kupujemy… fajnie, kosztuje to może 150-200 złotych, ale dostajemy za to bardziewie, które jest dla nas wysoce niezdrowe! Dlatego wszelkim wielkim sklepom z kodrami i poduszkami chcę podziękować, a do Was zwracam się z pytaniem,g dzie najlepiej taką kołdrę kupić. Czy może raczej, który producent nie robi swoich klientów w jajo i sprzedaje dobre kołdry?

Re: Który producent kołder oferuje najlepsze produkty?

Ale e o co chodzi z tamymi kołdrami?

Podejrzewam, że koledze chodzi o fakt, że oferowane nawet w tych najpopularniejszych sklepach kołdry to produkty zazwyczaj gdzieś z dalekiego wschodu. Tam natomiast nie dbają o zasady BHP, a co dopiero o zasady higieny wobec produktu, że tak to nazwę. A produkcja kołder z pierza woła o pomstę do nieba, bo korzysta się z piór mechanicznie rozdrobnionych, źle oczyszczonych, dodatkowo jeszcze nie z tego drobiu, co trzeba (najlepszy jest gęsi puch)

Dlatego właśnie proszę was o pomoc, jak ktoś ma namiar na dobrego producenta, to bardzo proszę o wskazówkę.

Cześć! Ja od pewnego czasu zaopatruję się w kołdry na poscielrodzinie.pl. Mają naprawdę sporo do zaoferowania, jeśli chodzi o wybór, a też mają właśnie z gęsiego puchu, który jest odpowiedno prany. Kupowałem tam kołdrę dla siebie i małżonki, jak i dla moich dzieci. Śpi się pod nimi wprost rewelacyjnie. Dzieciaki, jak zawsze budziły się z rozkopaną kołdrą, tak teraz przesypiają całą noc bez większego odkrywania się wink

A wiesz, gdzie mogę sobie więcej na ich temat poczytać?

Jasne. O tym, co może zaoferować ten producent kołder, a także czym kieruje się przy produkcji i sprzedaży swoich wyrobów możesz poczytać sobie na stronie https://poscielrodzinie.pl/pl/i/O-firmie/22. Wychodzi na to, że oni również mieli dosyć produktów z Chin, które są dla nas szkodliwe wink Warto przy tym wspomnieć, że jak już się zdecydujesz na zakup u nich, to wcale dużo nie zapłacisz.