Topic: Szukam dobrego pensjonatu w Grzybowie.

Cześć, wybieram się na urlop do Grzybowa (znajomi polecali, że super fajna okolica) i wspominali, że maja tam fajne pensjonaty. Polecicie mi cos?

Re: Szukam dobrego pensjonatu w Grzybowie.

A znajomi nie mogli ci niczego wskazać? Skoro polecali okolice, to mogli od razu zaproponować jakieś miejsce noclegowe.

Problem w tym, że to było dawno, nie mam z nimi kontaktu, a chciałbym ojechać do jakiegoś sprawdzonego pensjonatu.

Cześć, piszesz o tym Grzybowie nad morzem? Bo wiesz, jest kilka takich miejscowości w Polsce. wink

No tak, faktycznie, nie pomyśałem, chodzi o tę miejscowość w pobliżu Kołobrzegu. smile

Tak myślałam, ale wolałam się upewnić, w piszę, bo znam jeden taki fajny pensjonat Grzybowo w ogóle to moja ukochana miejscowość, jeździłam tam jako dziecko, z tego, co pamiętam, teraz miejscowość się rozbudowała i znajdziesz więcej fajnych kwater.

A mogłabyś napisać coś konkretnego? Jakieś adresy podać tych pensjonatów, tego co ci się podoba?

Jak chodzi o sprawdzony pensjonat w Grzybowie, to spokojnie znajdziesz sobie coś dobrego na takiej witrynie, zaraz podam ci link do niej, http://super-wczasy.pl/pensjonaty/grzybowo, szukałam niedawo dobrego miejsca na urlop i przy okazji oglądałam właśnie Grzybowo. W końcu trafiłam do innej miejscowości, ale w tej twojej też są fajne noclegi.

No zniknęły mi gdzieś namiary na konkretny pensjonat, miałam stronę, adres, ale gdzieś przepadła. No sorry, ale pamiętam, że to był pensjonat w centrum miejscowości, bardzko klimatyczny, fajny, ceny całkiem niewygórowane.

A na tej stronie Super Wczasy nie znajdziesz przypadkiem tego pensjonatu? Może tam się ogłosił? To bardzo fajna stronka, sporo można na niej znaleźć.

Wypatrzyłem sobe parę adresów na tej stronie, dzięki za pokazanie, sam bym jej nie znalazł.

Udanego urlopu życzę, w Grzybowie zawsze jest bardzo ładnie, morze klimatyczne jak nigdzie indziej. Pozdrawiam.