Topic: Jak zestawić fajnie krzesła stylowe z innymi meblami?

Hejka, czy macie może jakieś ciekawe pomysły na zestawienie krzeseł stylowych z innymi meblami? Chetnie poczytam wasze propozycje w tym temacie smile

Re: Jak zestawić fajnie krzesła stylowe z innymi meblami?

Widziałaś kiedyś różne krzesła stylowe – ale każde inne plus drewniany tradycyjny stół? Ostatnio w jakims magazynie wnętrzarskim widziałam taką aranzację – nie ukrywam, ze jest odważna, nietypowa i ciekawa smile

hmmmm. Nigdy bym sama na to nie wpadła…:) ale masz rację – to coś innego.

Jak krzesła stylowe to i stół musi być stylowy – ja inaczej tego nie widzę. Nie przepadam za misz maszem. Jestem bardziej konserwatywna wink

A o jakiś konkretnych krzesłach stylowych myślisz

Tak, znalazłam taki link w sieci: http://meblex-rawicz.pl/category/krzesla i nie ukrywam, że ze wszystkich propozycji, które widziałam, te akurat zrobiły na mnie największe wrażenie. Myślę tu konkretnie o pokojowych, bo jak wejdziecie sobie na ogólny link, to sa tam biurowe i do pokoju. A ja szukam wlasnie krzeseł stylowych do kuchni. Wiem, że to może dziwnie zabrzmi – ale mam już wybrane krzesła, a teraz pozostaje mi jeszcze dopasowanie do nich stołu wink

Hmmm… to rzeczywiście trochę na opak wink) Ale na tej stronie: meblex-rawicz.pl masz tez inne meble, wiec chyba nie będzie problemu?

teraz już chyba mniejszy wink)) albo stół będzie też stylowy albo do krzeseł stylowych dam jakiś nowoczesny, freakowy stół wink Pokombinuje jeszcze smile