Topic: Czy robotyka Lego Mindstorms coś Wam mówi?

Moja córka w tym roku poszła do przedszkola. Przed rozpoczęciem edukacji spędzałyśmy razem mnóstwo czasu i w różnoraki sposób organizowałam jej czas wolny. Ostatnio dyrekcja przedszkola wyszła z propozycją przeprowadzenia warsztatów lego. Nie będzie to jednak klasyczna zabawa klockami lego, którą znamy. Są to zajęcia z robotyki. Jestem zafascynowana choć przyznam, że wcześniej z niczym takim się nie spotkałam. Czy pozwolilibyście iść swoim dzieciom na takie zajęcia?

Re: Czy robotyka Lego Mindstorms coś Wam mówi?

A dlaczego nie! Ja myślę, że to cudowne atrakcje dla dzieci. Dzięki takim zajęciom, dzieci mogą odnaleźć w przedszkolu jakieś urozmaicenie, oprócz nauki czytania czy pisania.

Na pewno puściłabym swoje dziecko na takie zajęcia. Wiem od koleżanek, że GO4Robot sp. z o.o. organizują świetne zajęcia z zakresu robotyki, nie tylko dla przedszkoli. Zresztą osoba w każdym wieku może się zakochać w robotach i klockach lego!

Na stronie internetowej: http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/warsztaty-lego/ znajdziesz opis takich zajęć i korzyści z nich. Po przeczytaniu informacji pod linkiem, robotyka Lego Mindstorms nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic. Będziesz jeszcze bardziej zachwycona!

No cóż, nie musiałyście mnie przekonywać zbyt długo smile. Nie mogę się doczekać tego, jak moja córka wróci z przedszkola i będzie opowiadała o swoich wrażeniach.