Topic: Hale produkcyjne – projekt

Witam wszystkich. Moim zadaniem na najbliższy rok jest postawienie dwóch hal produkcyjnych. Mamy rodzinny interes i zwiększamy zakres naszej działalności otwierając nowe hale. Szukam wobec tego najlepszych i tańszych rozwiązań budowlanych. Jeśli jesteście w stanie podpowiedzieć coś na temat hali produkcyjnej byłbym ogromnie wdzięczny. Liczę na wasze podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie

Re: Hale produkcyjne – projekt

Witaj. moim zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę tradycyjną formę budowlaną z projektami i pozwoleniami. Inaczej mogą wystąpić problemy. Nie znam się zbytnio na tym, ale sądzę, że najbardziej solidną konstrukcją jest budynek murowany. Pozdrawiam

Witajcie. Ja z kolei uważam, że typowe budownictwo to starta czasu i jeśli zależy ci na czasie powinieneś wybrać coś bardziej alternatywnego. Myślałem coś nad konstrukcjami stalowymi, ta firma je oferuje solidhale.pl. Ja bym na twoim miejscu wziąłbym taką opcję pod uwagę, bo jest bardziej oszczędnościowa.

Cześć. Na moje hale produkcyjne równie dobrze można wykonać wykorzystując konstrukcje stalowe. Teraz są takie technologie, że nie powinno być żadnych z tym problemów. Podam ci namiar na fajna stronkę znanej firmy, która stawia takie konstrukcje http://solidhale.pl/oferta/indywidualne … odukcyjne/. Jak dla mnie technologia ma więcej do zaoferowania niż typowe budownictwo. Taką halę można potem łatwo przerobić.