Topic: Czy warto sprzedac samochód w skupie aut?

Witam pięknie! Jak myslicie, czy warto sprzedac samochód w skupie aut? Musze sprzedac samochód jak najszybciej, bardzo mi sie spieszy, bo niedługo planuje długoterminowy wyjazd i chciałbym kwestie sprzedazy mojego samochodu miec juz z glowy, tak wiec zalezy mi na czasie i to bardzo. Pomyslalem o skupie aut, ale tak naprawde to nie wiem czy to sie oplaca czy nie, różne krążą opinie... sam juz nie wiem. A wy jak myslicie? Warto czy nie warto? Prosze was o opinie, dzięki.

Re: Czy warto sprzedac samochód w skupie aut?

Nie warto. Ja nie polecam takiej formy sprzedazy auta. Prawda jest taka, ze zarobisz na nim polowe tego co moglbys zarobic gdybys sprzedawal sam. Sam zajmij sie sprzedaza. Tyle jest serwisów. Dodaj ogłoszenie, na pewno znajdzie sie kupiec. Ładnie przygotuj samochod, porób zdjecia umieść ogłoszenie i heja

no są różne sposoby na sprzdanie auta... i tak naprawde ile osób, tyle opinii. Uwazam ze jezeli tak bardzo zależy Ci na czasie to powinienes skorzystac z usług sprawdzonego skupu. I wcale nie jest tak, ze w kazdym skupie patrzą tylko na to, zeby zaplacic ci jak najmniej, sa tez profesjonalne i godne zaufania miejsca tego typu. Ja chociazby odwiedzilem jeden ze skupów samochodów używanych w Katowicachi nie moge zlego slowa powiedziec. Bylem bardzo zadowolony, wszystko szybko gladko poszlo, o nic sie nie musialem martwic, kasa wplynela natychmiast

Ja tez mysle, ze skup jest w twoim przypadku najlepszym rozwiazaniem, zwlaszcza ze tak bardzo zalezy ci na czasie.

ale boje sie troche ze jednak duzo strace....

Tak sie składa, ze ja te z odwiedzilem skup aut w Zabrzu i nie moge powiedziec zebym duzo na tym stracil, wrexz przeciwnie bylem bardzo zadowolony. Zalezy od punktu tak naprawde, jezeli znajdziesz sprawdzony, polecony komis to nikt cie nie naciagnie i nie oszuka wink

dobrze ci radze, idz do skupu samochodów i tam załatw sprawe ze swoim autem, w zaden inny sposób nie załatwisz tego szybciej, serio.