Topic: Jak wygląda pomoc w pisaniu pracy do szkoły wyższej?

Takie krótkie pytanie mam do Was ludziska. Jak konkretnie wygląda pomoc w pisaniu prac, bo będę chyba chciał skorzystać z takiego właśnie wsparcia, ale wolałbym dokładnie wiedzieć z czym to się je i jak to wygląda wink Być może ktoś po prostu już korzystał i może coś w tej kwestii powiedzieć.

Re: Jak wygląda pomoc w pisaniu pracy do szkoły wyższej?

A nie łatwiej wejść na stronę e-praca-dyplomowa.pl i tam się po prostu skontaktować z ludźmi którzy się tym zajmują? No chyba nikt nie wytrłumaczy Ci lepiej jak oni tongue Generalnie ja nie korzysałam nigdy więc ciężko mi coś powiedzieć, mam znajomą która płaciła, ale specjalnie nie interesowałam się tym.

Po prostu musisz im przekazać temat swojej pracy i oczywiście termin,a później na podstawie tego dostajesz wycenę. Taniej będzie gdy masz już na przykład zgromadzone materiały źródłowe do tego, może jakiś plan pracy, wiadomo.

Ja tak trochę nieśmiało póki co, ale raczej pewne jest że będą potrzebował pomocy przy napisaniu trudnej pracy magisterskiej, wybrałem sobie chyba po prostu źle temat i mam ogromne problemy żeby sobie z tym poradzić. Ale dzięki za intformacje, bardzo mi się to przyda. Ja mam już trochę zrobione więc pewnie będzie taniej skoro tak mówicie.

ja rozumiem jak to jest, mnie życie zmusiło do skorzystania z pomocy i ogólnie ni żałuję tego. Cały okres studiów bardzo się przykładałam, ale w ostatnim czasie, kiedy to trzeba było pisać musiałam już się wesprzeć.