Topic: Filtry do dzbanków i ekspresu?

Witam wszystkich. Ostatnio rozmawiałem ze znajomym, który stwierdził, że on w domu ma pełno filtrów do swojego ekspresu do kawy, dzbanków itp. podobno potem herbata, kawa smakuje o wiele lepiej no i jest zminimalizowane ryzyko złapania zarazków, wirusów z wody itp. mocno mnie to zaciekawiło ponieważ u mnie woda jest cóż podejrzanej jakości i tak pomyślałem, że nie zaskodzi mi założyć takie filtry. Tylko pytanie teraz gdzie? Możecie polecić jakieś ciekawe opcje?

Re: Filtry do dzbanków i ekspresu?

tak się składa, że kupowałam niedawno filtr do ekspresu z tej strony internetowej: http://filtrosfera.pl/filtry-do-ekspresow i mogę Ci bardzo mocno zarekomendować ten sklep wink wejdź sobie tam i poczytaj dokładnie o filtrach itp. sam się przekonasz, że faktycznie taki sprzęt bardzo się przydaje na co dzień!

Ja mam od dawna kilka filtrów do dzbanków Maxtra i bardzo sobie je chwalę wink jakość wody o wiele lepsza faktycznie no i wcale dużo nie zapłaciłam za takie coś.. także naprawdę bardzo na plus sklep i oferta!

Dobrze wiedzieć.. u nas też w takim wypadku niedługo filtry zamontuję w końcu nie ma co oszczędzać na zdrowiu, szczególnie, że nie jest to duży wydatek

Polecam takie filtry.. wydatek jednorazowy a o wiele bezpieczniej w domu dzięki nim. Do tego można uniknąć sporo zarazków z wody i praktycznie ograniczyć do serca ryzyko infekcji itp.