Topic: Reklama nowej usługi

Hejka. Do mojego biznesu zdecydowałam się wreszcie dodać kilka nowych usług. Problem w tym, ze wszyscy co przychodzą do mnie to tylko się interesują tymi usługami, które do tej pory świadczyłam, a o nowych nawet nikt nie słyszał, więc nawet nie są nimi zainteresowani. Co mam zrobić, żeby ich jakoś nakłonić do tego, żeby też się nimi zainteresowali?

Re: Reklama nowej usługi

Ja bym chyba zainwestował w plakaty wydruk tutaj jest bardzo opłacalny, a jak ludzie zobaczą, że coś tam jest na nich napisane, to poczytają i się dowiedzą, że jest u ciebie nowa usługa, którą się warto zainteresować. Ja bym to właśnie tak załatwił smile

A ja bym jeszcze pomyślała o foliach na okna. Zrobisz sobie tym fajną reklamę i na dodatek informacje o nowych usługach będziesz miała dostępne dla każdego. Moim zdaniem to jest takie wyjście optymalne, bo jak ktoś będzie przechodził to od razu zauważy

No macie rację. A znalazłam teraz takie informacje na tej stronie http://oferta.studiodruk.com/druk-lateksowy/ o druku lateksowym i mnie interesuje właśnie czy to jest dobre? Taki druk? Bo jak się decydować to na coś porządnego

Jak najbardziej tak. Bierz i nie zastanawiaj się