Topic: Co lepsze na wakacje góry czy morze?

Witam, jak sądzicie gdzie lepiej jechać na wakacje w góry czy nad morze?

Re: Co lepsze na wakacje góry czy morze?

Koniecznie nad morze i do Ustronia Morskiego. Nigdzie nie jest tak pięknie. Ta niesamowita atmosfera. Mi to miejsce kojarzy się szczególnie, bo tam spotkałam swojego przyszłego męża, ale wiem że wielu osobom się podoba.

Jeżeli w Ustroniu, to najlepiej pod namiot. Fajny camping można znaleźć tutaj http://www.ubenia.pl/pola-namiotowe/. Ja tez mam dobre wspomnienia z tym miejscem i niemniej romantyczne. Myślę, ze to miasto sprzyja miłosnym uniesieniom. Jest w im coś magicznego, czego do końca nie da się wyrazić.

E tam, nie ma to jak góry. Nad morze jada tylko ciepłe kluchy. A jak góry to najlepiej od razu Tatry. Nie ma co się rozdrabniać tylko zdobywać porządne szczyty. Uważam ,ze prawdziwy mężczyzna musi być choć raz na Giewoncie i przejść przez Orlą Perć. Inaczej nie wie co to wyzwanie. Tam można się nauczyć panowac nad strachem,a  to jest umiejętność bardzo przydatna w życiu.

Też nocowałem na campingu u Benia. Hahah i też mam wspomnienia z pewną dziewczyną. Myślę, że jak się jedzie na tego typu wakacje w odpowiednim wieku to nie sposób się nie zakochać. w kazdym razie wakacje pod namiotem są super, na pewno będziesz miał co wspominać i jeszcze nie raz tam wrócisz wink

Bez sensu, lepiej jedź w góry. to jest prawdziwa przygoda. Tylko musisz mieć odpowiednich ludzi wokół siebie, którzy lubią wyprawy i nie będą ci marudzić nad głową. W kazdym razie góry wygrywają w każdym względzie. chyba że rozumiesz urlop jako wylegiwanie się i nic nie robienie, no to wtedy morze jest ok.

Najlepiej to połącz i jedź do Chorwacji masz tam i góry i morze, a właściwie góry wchodzące w morze. Jak nie możesz się zdecydować to będzie dla ciebie najlepsza opcja. Ja co roku jeżdże do chorwacji z całą rodziną i wszyscy są zadowloni. Polecam tez rafting. Ubawisz się po pachy wink

Chyba jednak wybiorę morze. Bałtyk ma dla mnie swój urok.