Topic: Jak odróżnić nerwicę od zaburzenia osobowości?

Czesc pytanie jak w temacie, interasuje mnie, jak odróżnic nerwicę od zaburzenia osobowości, czy tego typu problemy dotykają tylko dorosłych czy też ludzi w młodym wieku, bo gdzieś słyszałem, ze tylko doroslych.

Re: Jak odróżnić nerwicę od zaburzenia osobowości?

ktos ci głupot nagadał, zarówno nerwice jak i zaburzenia osobowości dotykają osoby w różnym wieku. I tu i tu mogą wystąpić podobne objawy czyli z pozoru irracjonalny lęk przed odrzuceniem bóle głowy nudności i wiele innych. Czesto myli się nerwice z zaburzeniem osobowości, dlatego tak ważne jest zgłoszenie się do specjalisty, który postawi właściwa diagnozę.

miałem zakładać inny temat, ale mam podobny problem więc napisze tu, gdzie to leczyc u psychiatry czy u psychologa? Gdzie najlepiej się zglosic w stolicy z niepokojącymi symptomami.

wiesz cojesli zaobserwujesz u siebie zaburzenia osobowości borderline Warszawa poleca usługi psychologiczne w bardzo atrakcyjnych cenach. Mozesz się umowic na konsultacje w dogodnych godzinach i terminach, a nawet umowic się na wizyte domową, warto skorzystac.