Topic: Trudność w zakładaniu fototapet

Mam takie pytanko do Was ludziska. Nigdy nie miałem doświadczenia z tapetami, a z fototapetami to już w ogóle, ale ostatnio z żoną postanowiliśmy, że w sypialni zawiśnie nam taka fototapetka http://www.fototapetka.eu/fototapeta-26 … ialni.html. Wszystko wybrane, zamówienie złożone i w ogóle, ale trochę obawiam się samego przyklejania. Czy jest to jakieś bardzo trudne?

Re: Trudność w zakładaniu fototapet

no jak nigdy tego nie robiłeś to faktycznie może być gorzej, ale trudno o się układa całe tapety bo trzeba wzory dopasowywać. Fototapeta to jeden kawałek więc przyklejasz, byle równo, i po sprawnie.

W ogóle super że to się zrobiło teraz takie popularne bo dzięki temu po prostu jest w miarę tanio. Mnie się strasznie podobają fototapety mosty linowe bo te widoki naprawdę robią mega wrażenie. Od roku mamy w domu kilka fototapet z uliczkami francuskimi, kupione pod wpływem impulsu po krótko przed zakupem wróciliśmy z Francji wink Ogólnie mąż przyklejał to sam, kupił jakiś klej i tyle, nie zajęło mu to długo.

Czyli trzeba się wybrać do sklepu i kupić jakiś klej z polecenia wink Poczytałem trochę poradników w sieci i chyba jestem mądrzejszy. Nie trzeba nic wyrównywać czy skrobać farby ze ściany?

raczej nie chyba że farba tak stara, że już odpada. No i na kafelki czasem nie przyklejaj tongue Nie wiem czy to się będzie trzymało.

To tu Cię zdziwię Kolego bo u mnie w domu jest fototapeta most we mgle, która jest właśnie naklejona bezpośrednio na płytki, mężowi nie chciało się ich skuwać tongue Trzyma się wręcz doskonale.