Topic: Transport leków za granicę

Witam serdecznie, poszukuję dobrej, sprawdzone firmy, która będzie w stanie przetransportowac dosyc duze paczki leków za granice, a dokladnie do Hiszpanii. Mozecie polecic mi jakas dobra firme transportową? Będę wdzięczny za Wasze odpowiedzi

Re: Transport leków za granicę

Witam, witam. Szczerze polecam Ci zapoznac sie z oferta firmy TrustLogistics. Bardzo fajna, rzetelna firma, dobrze się z nią współpracuje, bardzo profesjonalny personel, atrakcyjne ceny, dobry sprzet, naprawde nie ma sie do czego przyczepic

Spokoo, a czy ich usługi obejmuja tez transport przesylek za granice??

Tak, tak, za granice również... Transportują ładunki wlasciwie w całej Unii Europejskiej, na przykład do Portugalii, Holandii, Francji, Włoch, Danii, Szwecji, Grecji, Bułgarii... do Hiszpanii także wink

Hej, tez musze przetransportowac podobną przesyłkę. Interesuje mnie czy firma spełnia wszystkie wymogi? Np GDP? Moga sie pochwalic jakimis szkoleniami w zakresie transportu leków wlasnie? Jak wiadomo taki transport wymaga scisle okreslonych wytycznych, aby wszytsko bylo zalatwione w prawny oraz bezpieczny sposób

Jasne. Ich usługi logistyczne w farmacji spełniaja wszytkie wymagania dotyczace warunków przechowywania i transportu danych paczek, oferują transport z GDP oczywiscie. Na stronie internetowej firmy można sie wszystkiego dowiedziec wink pozdrawiam serdecznie!

Dziękuję serdecznie za wyczerpujaca odpowiedz! Teraz juz wszystko wiem wink pozdrawiam!