Topic: Opony w sklepie internetowym, gdzie kupujecie?

Hejka wszystkim. Mam pytanie jak w temacie. Czy ktoś z was kupował kiedyś opony przez internet? Jeżeli tak to dajcie mi jakieś namiary na sklepy i napiszcie na co zwrócić uwagę smile Dzięki bardzo za odpowiedzi.

Re: Opony w sklepie internetowym, gdzie kupujecie?

Raz zamawiałem opony zimowe online a namiary na sklep wysyłam na pw. Ogólnie zamysł jest fajny, ceny są niższe niż u normalnych sprzedawców i zawsze możesz mieć większy wybór. Kwestia założenia potem tych opon ale to akurat żaden problem smile

Mój mąż zamawiał opony letnie michelin na stronie sklep.opony-kunicki.pl. Z tego co mi mówił to opony przyszły takie jak miały przyjść, nowe, elegancko zapakowane. Co do tego co kolega wyżej pisał, założenie to najmniejszy problem bo zrobisz to w dowolny miejscu gdzie zakładają opony big_smile

Ja polecam produkty firmy continental oponki letnie tej firmy mam już 3 sezon i wyglądają one jak nowe. Wiadomo że wszystko zależy od tego jak ktoś jeździ ale mimo wszystko są to bardzo dobre i wytrzymałe opony. Na pw wysyłam namiary na sklep.

Mnie głównie interesują opony michelin dostępne w sklepie internetowym. Nie za bardzo mam czas jeździć i to załatwiać a wiem że oni mają bardzo dobre produkty. Jeżdżę na ich oponach już dobre kilkanaście lat i głównie one mnie interesującą.

To ja tak może z innej beczki, czy na tej stronie dostanę tanie opony motocyklowe ? Jestem wielką fanką jednośladów ale nie jestem w stanie wymieniać opon co sezon. No tak już mam, tylko akurat w tym przypadku to ciężka ręka smile

Na stronie znajdziesz większość opon. Jak włączysz sobie stronę ze sklepem to na pewno wybierzesz coś dla siebie. Same konkretne marki, nowe opony pierwszej klasy. Ja polecam szczególnie że firma dostarcza opony do moich busów smile

W takim razie dzięki za informacje. Mam już od was kilka stron więc zaraz zobaczę gdzie najtaniej kupię moje opony. Jestem ciekawy czy jeżeli brał bym opony na firmę i więcej niż jeden komplet to czy dają jakieś fajne rabaty?