Topic: Folia do szyb samochodowych

Cześć. Słyszał ktoś o czymś takim, jak folie firmy Artfoll? Chodzi o folie konkretnie na szyby samochodowe. Czy ktoś może ma je zamontowane i może powiedzieć jak się sprawdzają?

Re: Folia do szyb samochodowych

Ja mam na okna te konkretnie http://www.folie.artfoll.pl/przyciemnianie-szyb-samochodowych. Sprawdzają się ok. Wszystko zależy od tego, o jaki efekt ci chodzi. Mi akurat zależało, żeby w samochodzie nie było tak gorąco, bo nie mam klimy, więc latem, jak słońce świeci to był spory problem. Teraz jest lepiej.

Ja mam przyciemniające folie, chodziło o to, żeby słońce tak nie raziło pasażerów podczas jazdy. Również sprawdziło się ok, a na pewno jest to lepsze niż jakieś rozwiązania prowizoryczne typu zasłonki czy nakładki na okna. No i nie zasłania widoku, nie trzeba tego dodatkowo czyścić itd. Jesteśmy z rodziną zadowoleni.

Witam. Ja mam folię przyciemniającą na części przedniej szyby. Bardzo dobrze osłania przed słońcem, praktycznie nie muszę w samochodzie używać okularów przeciwsłonecznych, bo wcześniej miałam specjalne do jazdy właśnie „pod słońce”. Teraz ten problem zniknął.

A jak wygląda montaż?

MOntaż wygląda tak, że możesz próbować samemu ze szpatułką albo zamówić montażystów, którzy ci to nakleją profesjonalnie.

Czyli nie da się tego samemu zrobić?

Nie no da się, ale jednak wymaga to trochę wprawy, dlatego napisałem, że lepiej jest od razu z folią umówić też gości od klejenia.