Topic: W jakim sklepie najlepiej kupić fotelik dla dziecka?

Słuchajcie, pytanie może głupie, no ale musiałem je postawić. Rzecz w tym, że synek niedługo dorośnie do tego momentu, że będzie go można położyc w takim foteliku, żeby jechał na spokojnie. Oglądałem już w kilku marketach i na aukcjach internetowych różne foteliki, ale wyglądaly dosyć licho.

Re: W jakim sklepie najlepiej kupić fotelik dla dziecka?

A kysz! Żadnych marketów, czy aukcji, żeby kupić takie rzeczy! To najlepiej jest się po prostu wybrać do sklepu z akcesoriami dziecięcymi! Zobacz sobie na przykład w takim sklepie, jak Dziecięce Wyprawki, na przykład na stronie http://dzieciecewyprawki.pl/16-foteliki. W takim sklepie wielkopowierzchniowym to nigdy nie wiesz, na co trafisz, większość to jakieś chińskie no-name’y, a tutaj przynajmniej masz markowe produkty, które przetrzymają w razie czego naprawde sporo.

Koleżanka ma zdecydowanie rację. Nie zapłacisz tak naprawdę dużo więcej, tym bardziej w tym sklepie, ale za to dostaniesz sprzet nieporównywalnie lepszy. Masz pewność też, że dziecku będzie w nim wygodnie.

O, skoro mamy taki sklep z akcesoriami dziecięcymi, to moze i od razu udałoby się kupić jakiś dobry wózek?

Oczywiście, że można smile Jak jesteśnieobeznany w temacie, to ja osobiście polecam ci wózek dziecięcy firmy Bebetto. To dobra polska firma, która produkuje naprawdę bezpieczne, ale i przy tym bardzo ładne wózki. Wiesz… jak facet się normalnie nad takimi rzecami raczej nie zastanawia, to jak wybierasz wózek dla dziecka, to są to zupelnie inne emocje smile

A to ja doskonale wiem smile Oglądam sobie ich ofertę i rzeczywiście wygląda to wszystko super. Dzięki śliczne za poradę! Pozdrawiam serdecznie!