Topic: Gdzie znajdę nowoczesnego wodzireja?

Witam wszystkich, szukam wodzireja, który mógłby poprowadzić wesele. Tylko chodzi mi o takiego nowoczesnego, co potrafi zaaranżować zabawy, ale nie takie tradycyjne, przaśne tylko bardziej współczesne. mam nadzieję, ze jestem w miarę zrozumiałą.

Re: Gdzie znajdę nowoczesnego wodzireja?

Chyba wiem o co ci chodzi. Tacy są właśnie warszawscy wodzireje weselni. Byłam na kilku takich weselach i bawiłam się wyśmienicie. Chętnie jeszcze raz bym poszła na taką imprezę, tylko jakoś nikt z moich znajomych nie chce brać ślubu ;P

jak potrzebujesz nowoczesnego wodzireja to mogę ci dać kontakt do Djlight.pl. Są pierwszorzędni najlepsze imprezy to były właśnie prowadzone przez nich. to jest taki duet. dwóch gości jeden ogarnia muzykę, a drugi zabawy. Wydaje mi się, ze to jest najlepsza opcja. I  w sumie nawet nie wychodzi drogo smile

Zazwyczaj didżej albo zespół pełnią tez rolę wodzireja. Właściwie to jest wliczone w cenę.

Tak, ale jej chyba chodzi o takiego nowoczesnego wodzireja. Nie takiego co za konsolą stoi i mówi to teraz pijemy itp. Ja chyba rozumiem, bo tez byłem na takiej imprezie prowadzonej przez wodzireja. I on po prostu porwał wszystkich  w tańcu synchronicznym. Normalnie jak na jakiejś zumbie czy coś w ten deseń. No i oczywiście były najnowsze przeboje. To było kilka lat temu może teraz coś innego jest na topie. Nie wiem za bardzo.

tak, tak dokładnie o coś takiego mi chodziło. Jeżeli chodzi o cenę to jestem w stanie zapłacić trochę wiecej, ale żeby było naprawdę fajnie. Dlatego właśnie szukam jakiś inspiracji. ja sama nie byłam na weselu z wodzirejem, ale słyszałam o takich. i podoba mi się ta idea.