Topic: Gdzie znajdę nowoczesnego wodzireja?

Witam wszystkich, szukam wodzireja, który mógłby poprowadzić wesele. Tylko chodzi mi o takiego nowoczesnego, co potrafi zaaranżować zabawy, ale nie takie tradycyjne, przaśne tylko bardziej współczesne. mam nadzieję, ze jestem w miarę zrozumiałą.

Re: Gdzie znajdę nowoczesnego wodzireja?

Chyba wiem o co ci chodzi. Tacy są właśnie warszawscy wodzireje weselni. Byłam na kilku takich weselach i bawiłam się wyśmienicie. Chętnie jeszcze raz bym poszła na taką imprezę, tylko jakoś nikt z moich znajomych nie chce brać ślubu ;P

Re: Gdzie znajdę nowoczesnego wodzireja?

jak potrzebujesz nowoczesnego wodzireja to mogę ci dać kontakt do Djlight.pl. Są pierwszorzędni najlepsze imprezy to były właśnie prowadzone przez nich. to jest taki duet. dwóch gości jeden ogarnia muzykę, a drugi zabawy. Wydaje mi się, ze to jest najlepsza opcja. I  w sumie nawet nie wychodzi drogo smile

Re: Gdzie znajdę nowoczesnego wodzireja?

Zazwyczaj didżej albo zespół pełnią tez rolę wodzireja. Właściwie to jest wliczone w cenę.

Re: Gdzie znajdę nowoczesnego wodzireja?

Tak, ale jej chyba chodzi o takiego nowoczesnego wodzireja. Nie takiego co za konsolą stoi i mówi to teraz pijemy itp. Ja chyba rozumiem, bo tez byłem na takiej imprezie prowadzonej przez wodzireja. I on po prostu porwał wszystkich  w tańcu synchronicznym. Normalnie jak na jakiejś zumbie czy coś w ten deseń. No i oczywiście były najnowsze przeboje. To było kilka lat temu może teraz coś innego jest na topie. Nie wiem za bardzo.

Re: Gdzie znajdę nowoczesnego wodzireja?

tak, tak dokładnie o coś takiego mi chodziło. Jeżeli chodzi o cenę to jestem w stanie zapłacić trochę wiecej, ale żeby było naprawdę fajnie. Dlatego właśnie szukam jakiś inspiracji. ja sama nie byłam na weselu z wodzirejem, ale słyszałam o takich. i podoba mi się ta idea.