Topic: Co powinienem wiedzieć, zanim wyjadę na rehabilitację?

Witajcie, mam takie dziwne pytanie – co według was powinienem wiedzieć, jeśli niedługo jadę do nadmorskiego ośrodka rehabilitacyjnego na turnus? Wiem, co ze sobą zabrać, zdaję sobie sprawę z harmonogramu zajęć itp. ale czy jest coś szczególnego, co warto wiedzieć przed wyjazdem?

Re: Co powinienem wiedzieć, zanim wyjadę na rehabilitację?

Jeśli jedziesz nad morze, to przygotuj się na zmienną pogodę, jak to nad morzem, nigdy nie wiadomo, co się będzie działo. A gdzie jedziesz? W jakie okolice? Zazdraszczam – bo ja sama chętnie pojechałabym na taki wyjazd.. wink

Mam mieć tę rehabilitację  w okolicach Gdańska, w jakimś ośrodku, czekaj, to nie ośrodek, a Klinika RCV Przyjaźń (to miejscosowśc koło Gdańska), nie wiem, co ten skrót dużymi literami oznacza, ale klinika wygląda bardzo, bardzo ciekawie.

Znam to miejsce, jest bardzo ładnie, rzeczywiście,. Ale najważniejsze, że tam naprawdę starają się człowiekowi pomóc, leczą go i rehabilitują na wysokim poziomie. Świetna sprawa taki wyjazd.

Jak ja byłam na turnusie, to często były wycieczki dodatkowe organizowane, musiałam tylko za nie dodatkowo płacić, dlatego lepiej wziąć więcej pieniędzy. Tak piszę na wszelki wypadek. smile