Topic: Wysoka jakość mebli.

Kupiłem w ostatnich dniach meble do domu i muszę Wam się przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. To już jest naprawdę dobra jakość. Nie to co kiedyś, gdy sprężyny w kanapie potrafiły wybić się na zewnątrz.

Re: Wysoka jakość mebli.

Masz rację, jakość jest zdecydowanie lepsze. Ale to pewnie przez to, że jest większa konkurencja na rynku. Miałem ostatnio okazję porównać swój zakup sprzed ponad 10 lat i obecny. Chodzi o narożniki nowoczesne, które są dostępne obecnie i te starsze, które były robione w zakładzie tapicerskim. Jakość nieporównywalna.

Re: Wysoka jakość mebli.

To można zauważyć chyba we wszystkich rodzajach mebli. Oczywiście te z Chin nie wchodzą w grę, bo tam jakość jest mizerna. Ale jak kupiłam niski stolik szklany do kawy to przekonałam się czasami warto szukać nieco dłuzej, ale za to trafić na prawdziwy towar.

Re: Wysoka jakość mebli.

Każdy kto kupuje meble to widzi. U mnie tak wyglądało porównanie rozkładanych stołów, które są użytkowane w ten sam sposób. Stary wytrzymał zaledwie kilka lat intensywnego używania, a z tym nowym to jak na razie jest wszystko w porządku.

Re: Wysoka jakość mebli.

Dlatego ja wybieram zawsze nowoczesność i innowacyjność i trzymam się tego i w przypadku mebli i w przypadku sprzeturtv.