Topic: Firma Kwiatomat.pl

Znalazłem w internecie firmę Kwiatomat, która pozwala zamawiać bukiety na różne okazje na terenie całej stolicy. Nigdy nie korzystałem z wysyłkowych kwiaciarni, więc nie mam pojęcia czy ich oferta jest czy nie jest atrakcyjna. Jeśli ktoś cokolwiek wie w tym temacie to będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Opłacalne czy nie opłacalne?

Re: Firma Kwiatomat.pl

Jeśli chodzi o kwiaciarnie Warszawa ma duży wybór, no ale bardzo niewiele z nich ma możliwość dostawy przez internet. Akurat ta firma o którą pytasz zdecydowanie wygrywa tym że ma taką opcję. To jedyna z jakiej korzystałem odkąd mieszkam w Warszawie także nie mam porównania, ale byłem zadowolony z tego wyboru.

Re: Firma Kwiatomat.pl

Też akurat kiedyś zamawiałam od nich i polecam ze szczerego serca. Wiele kwiaciarni tego typu ma mniej więcej taką samą ofertę i ceny a doliczają za dostawe dodatkowo. Ci mają już wszystko w cenie, więc wychodzi całkiem oszczędnie finalnie. Nie ma co dużej szukać, bo ich stawki serio będzie trudno przebić przy zachowaniu takiego profesjonalizmu wykonania bukietów. Kwiaty od nich są u adresata na czas i w nienaruszonym stanie.