Topic: Co polecacie na ogrodzenie działki?

Kochani mam działeczkę do ogrodzenia i zastanawiam się co najbardziej się opłaca. Mozektos kto zna sie na temacie chcialby pomóc i dobrze doradzić? Pozdrawiam.

Re: Co polecacie na ogrodzenie działki?

To działka letniskowa czy mieszkalna? Ogólnie tanie, estetyczne i wytrzymałe są siatki - http://www.drumar.pl/ogrodzenia_siatka_ogrodzeniowa . Spisują się świetnie, nie rdzewieją i potrafią wytrzymać lata. Ewentualnie jesli chciałabyś aby wjazd i cały front posesji były bardziej reprezentatywne to możesz kupić na jeden bok ogrodzenie ze sztachetek które trochewiecej kosztuje ale i prezentuje sie inaczej.

Re: Co polecacie na ogrodzenie działki?

Zgadzam się z kolegą. Siatki są niedrogie i dobre. Dziś robi się nierdzewiejące dobrze napinające się segmenty które wytrzymują lata w nienaruszonym stanie. Mój znajomy kupował ogrodzenie i bramę przez ich strone http://www.drumar.pl/ i rzeczywiście jakość jest o wiele lepsza niż u konkurencji a cena niższa. To chyba kwestia tego że są bezpośrednim producentem wiec cena wyklucza marże pośredników itd.

Re: Co polecacie na ogrodzenie działki?

Zdecyduję się na siatkę z innym frontem jak pisał kolega wyżej. Czy bramę i furtkę również mogę u nich zamówić? Jak długi jest czas oczekiwania?

Re: Co polecacie na ogrodzenie działki?

Zamawiałem swoje ogrodzenie w Dru Marze tak dawno że już nie pamietam. Siegnij po info z pierwszej reki i zadzwon do nich. Jak już zdecydowałaś to lepiej pytaj u nich, bo nikt tu nie poda ci lepszych informacji. No chyba ze stawiał ogrodzenie tydzień temu i jest na bieżąco smile