Topic: Potrzebna firma kontraktująca zakup świń

Potrzebuję namiarów na firmę albo zakład kontraktujący świnie. Szukam najlepszych cen i pewności ze bede mial komu zbyc towar. Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam.

Re: Potrzebna firma kontraktująca zakup świń

Byłam pare razy na kontrakcie ale nie polecam. O wiele bardziej opłaca się znaleźc dobry skup bo często bywa tak że oferują wyższe ceny tucznika, szybsze rozliczenie i wiele dodatkowych usług jak dowóz, albo pomoc przy dokumentach i weterynarzu jeśli interesuje ci eksport, czego równiez polecam spróbować.

Wszystko super tylko jak znaleźc taki skup? Pytałem wśród znajomych, szukałem w okolicy, ale niczego konkretnego nie zauwazylem. Ceny tucznika są bardzo zmienne, skupy nie chcą stracić i często oferują zaniżone stawki.

Pytałeś o ceny w ATH? Tu masz ich strone na wszelki wypadek http://www.agrotranshandel.pl/ . To jeden z lepszych skupów w kraju. Działają od wielu lat, są wypłacalni i mają świetne ceny. Kiedyś też bardzo długo szukałam porządnych skupów ale od paru lat współpracuję z nimi i nie zamierzam zmieniać.

Znam ten skup i również nie moge im nic zarzucić. Oferują dobre ceny, dostosowane do obecnych warunków na rynku, pieniadze wypłacają szybko i oferują własny transport.

Dziękuję za odpowiedzi. Jesteście bardzo mili i pomocni bo sam szukałbym pewnie miesiącami. Trochę poczytałem o nich w internecie i tak jak mówicie mają bardzo dobre opinie, sporo ludzi jest z nimi od wielu lat a to dobrze swiadczy o skupie. Fajnie ze mozna jeszcze trafic na bezinteresownych ludzi którzy pomogą, jeszcze raz dzięki.