Topic: Wasze ulubione rodzaje butów

hej, dziewczyny!! Mam do was dzisiaj pytanie takie o opinie. mianowicie jakie są wasze ulubione rodzaje butów! Wiadomo że każda kobieta ma inne wymagania i upodobania, dlatego jestem ciekawa jaka odpowiedź sie bedzie najczesciej powtarzać. smile Do dzieła! Mogą być różne i zimowe i letnie, chodzi mi po prostu o ulubiony typ buta. Czekam na wasze odpowiedz i z niecierpliwością.

Re: Wasze ulubione rodzaje butów

Dla mnie to są baleriny sklep z tym rodzajem butow odwiedzam niemal codziennie, balerinki to jest dla mnie taki maly nalog wink Na szczesscie w porownianiu z innymi butami są bardzo tanie więc jeszcze nie skończyłam na ulicy z samymi butami w plecaku wink Bardzo lubie buty w których czuje się lekko jakbym nic nie miała na stopie.. To jest przyjemne uczucie.. Mam wrażenie że czasem w nich chodze jak już jest nawet na nie za zimno xD

Moje ulubione buty to są zdecydowanie botki Sklep online jest moim najczestszym wyborem jeśli chodzi o ich zakup. Nie wiem czemu, jakoś właśnie botki wydają mi się najbardziej kobiece i najbardziej sexy. Mój chłopak też tak uważa wiec coś wtym musi być, przynajmniej na mnie muszą wyglądać sexy wink

Hm ciekawe żę akurat botki, takiej odpowiedzi bym się nie spodziwała. Moje ulubione obuwie to sandaly, ktore uwielbiam nosic na wysokim obcasie. Czesto sa to jakies modele z rzemykami, z taka korkowa podeszwa. Taa to jest to co lubie.