Topic: Pomysły na oryginalną sesję ślubną

Witajcie. Ja i mój narzeczony jesteśmy bardzo aktywnymi ludźmi, którzy za trzy miesiące staną na ślubnym kobiercu. Bardzo chcemy, żeby nasza ślubna sesja oddawała naszą osobowość i pasję do aktywnego trybu życia i żeby była ciekawa dla oglądających. Albumy ze zdjęciami będą pamiątką nie tylko dla nas, ale też zdjęcia pojawią się na naszym blogu o aktywnym trybie życia, tak więc zależy nam na profesjonalnej sesji. Sami również fotografujemy, ale przy tak ważnej okazji zdecydowaliśmy, że lepszy będzie profesjonalny fotograf ślubny, ktoś kto będzie miał dystans do wydarzenia. Jednak o tematyce sesji chcemy zdecydować sami. Na pewno ma być w plenerze. Czy macie jakieś pomysły?

Re: Pomysły na oryginalną sesję ślubną

Może powiedz coś więcej o swoim blogu, o czym piszecie. Jakie sporty uprawiacie?

Bieganie - bierzemy razem udział w maratonach - ale inne też. Często jesteśmy też na ściance wspinaczkowej, poza tym piszemy o dietach, zdrowym odżywianiu i budowaniu masy mięśniowej bez sztucznych wspomagaczy.

No to jesteście bardzo wyspecjalizowani wink. Może w ramach sesji spróbujecie po prostu czegoś nowego - skok na spadochronie, nurkowanie etc.

Tak, myśleliśmy o czymś takim.

A może zdjęcia z kilku miejsc w strojach ślubnych. Na przykład jak jedziecie na rowerze, pływacie i tak dalej.

No nie wiem, to by chyba było trudne do wykonania technicznie. Chcemy raczej jedną sesję i żeby jak najlepiej wypadła. Przy kilku łatwiej o wpadkę.

Jestem profesjonalnym fotografem, miałem już okazję realizować ślubne sesje „sportowe”, więc myślę, że nie będzie problemu. Szczególnie pięknie wypadła sesja z jazdą konno. Również jest to piękny sport!

Acha, zapomniałam napisać. Jesteśmy z okolic Poznania, więc też fotograf musi być stamtąd.

Spróbujcie na http://jstudio.net.pl/ jest tam sporo ciekawych zdjęć ślubnych. Jeśli zależy wam na jakości, postawcie na kogoś, kto „zna się na robocie” i będzie miał pomysł nie tylko na temat sesji, ale i na technikę wykonania. Na to składa się wiele elementów, kadrowanie, światło, dynamika itd. Zdjęcia w ruchu są wymagające, a zdjęcia w ruchu w strojach ślubnych jeszcze bardziej, więc wymagają profesjonalnego podejścia. 

Szukajcie kogoś, kto zajmuje się różnymi tematami, nie tylko ślubem, na przykład kogoś z Poznania wykonującego fotografie rodzinne. Ktoś taki będzie miał na pewno bardziej otwarty umysł.