Topic: Gdzie znajdę tłumacza języka hiszpańskiego?

Cześć, jestem z Poznania i szukam kogoś, kto będzie potrafił przetłumaczyć dokumenty z języka hiszpańskiego na polski albo chociaż na angielski. Może to być Hiszpan, który przyjechał tu na studia i jeszcze nie zna polskiego, ale włada dobrze angielskim, albo jakiś zawodowy tłumacz. Nie ma to dla mnie większego znaczenia. Aha to nie musi być tłumaczenie przysięgłe.

Re: Gdzie znajdę tłumacza języka hiszpańskiego?

Nie wiem jak w Poznaniu, ale moge dać Ci namiary na takie biuro w Opolu. Dokumenty zawsze możesz zeskanować i przesłać mailem labo przefaksować.  Teraz nie jestem pewien czy to biuro tłumaczeń Opole obsługujące nie ma swojego oddziału równiez w Poznaniu albo gdzie w okolicach. Będę jutro w pobliżu tego biura to popatrzę albo zapytam i dam znać.

Jak chcesz coś przetłumaczyć na hiszpański to przejdź się na jakąś uczelnię i zostaw karteczkę na tablicy ogłoszeń. To najtańsza opcja, ale pewnie bedziesz musiał sporo poczekać. Jak zależy ci na czasie to sprawdź ofertę tłumaczeń na stronie grlla.com.pl. Oni zatrudniają chyba lektorow władających hiszpańskim, więc nie będzie problemu. Pozostaje tylko kwestia dogadania ceny, ale to już musisz zrobić osobiście i przede wszystkim pokazac im dokumenty, które będziesz chciał przetłumaczyć.

A jakie dokumenty masz do tłumaczenia i ile stron?

To są materiały prawnicze, także potrzeby jest ktoś, kto naprawdę dobrze włada językiem hiszpańskim. Stron tez jest troszkę do przełożenia, bo to cała teczka dokumentów. Jeszcze nie liczyłem, ale będzie tego ok. 40-50 stron, także ktoś mógłby na tym nieźle zarobić. Jak będzie ktoś chętny, to proszę o sygnał.