Topic: Jaką wagę ma dla was bielizna

Cześć. Mam do was pytanie: czy przykładacie dużą wagę do bielizny? To znaczy czy kupujecie cokolwiek i gdziekolwiek byleby mieć co na siebie założyć i w miarę pasowało, czy może zależy wam jednak na tym, aby kupować dobrą jakość i piękno? Bielizna bieliźnie nierówna, stądmoje pytanie.

Re: Jaką wagę ma dla was bielizna

Ja osobiście lubię normalne bawełniane majtki, koronka mnie wkurza i uwiera, drapie, szczególnie w czasie upałów. Stringów nie znoszę.

A ja przykładam dużą wagę. Nie zawsze tak było, kiedyś też niespecjalnie lubiłam bieliźniane zakupy, ale potem poznałam faceta, który raz mi kupił ładny komplet i od tej pory sama to robię. I sprawia mi to niemałą przyjamność. Ale fakt, że zanim znalazłam jakies fajne miejsce, gdzie mogę robić zakupy po swojemu to się trochę naszukałam. Teraz kupuję każdą damską bieliznę w sklepie internetowym. Czy to dla siebie, czy dla siostry a może na inny prezent – nie szukam nigdzie indziej, bo ani razu się nie zawiodłam.

Ja mam tak samo, też niedawno odkryłam co to znaczy móc kupić sobie coś napradwę dobrej jakośći, co będzie i piękne i wygodne.

Własnie, kazdy ma fioła na nieco innym punkcie.